rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Sołtysik Reisen

Przewozy Autokarowe Sołtysik Reisen

Sprawdź cenę i Kup Bilet Autobusowy Sołtysik On Line

Sołtysik Reisen to firma z długoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług transportowych w Polsce, powstała bowiem w 1972 roku. Od samego początku istnienia zajmuje się głównie transportem osób. Posiada na to właściwy certyfikat kompetencji, a także licencje krajowe i Wspólnot Europejskich na międzynarodowy przewóz osób. Poza przewozami firma zajmuje się także organizacją imprez turystycznych, głównie wczasów i wycieczek, sprzedażą ubezpieczeń, a także wynajmem autokarów. Tabor firmy składa się z osiemnastu nowoczesnych autokarów marki Mercedes.

Wszystkie wyposażone są w wygodne fotele z podłokietnikami, podnóżkami i siatkami na drobiazgi czy czasopisma, Klimatyzację i ogrzewanie, toaletę pokładową, sprzęt wizualny oraz barek. Autokary prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców. Wszystkie te elementy łącznie sprawiają, iż podróż z tym przewoźnikiem jest bezpieczna, komfortowa i przyjemna. Firma Sołtysik Reisen proponuje następujące trasy międzynarodowe: Polska – Anglia – Polska, Polska – Niemcy – Polska oraz Polska – Holandia – Belgia. Pierwsza trasa rozpoczyna się w Bielsku – Białej, bądź Katowicach, a kończy się w Londynie. W Polsce autokary te zatrzymują się w: Skoczowie, Żorach, Rybniku, Raciborzu, Koźlu, Krapkowicach, Chorzowie, Bytomiu, Zabrzu, Gliwicach, Pyskowicach, Toszku, Wrocławiu, Legnicy, Lubinie, Nowym Miasteczku, Nowej Soli, Zielonej Górze i Krośnie Odrzańskim.

Następnie przekracza granicę państwa w Świecku i po zatrzymaniu się na przystankach w Eindhoven, Antwerpii, Brukseli, dociera, po około 24 godzinach do Londynu w Wielkiej Brytanii. Następnie, pokonując miejscowości w odwrotnej kolejności autokary wracają do Polski. Z kolei połączenie do Niemiec realizowane jest w takiej samej kolejności w kraju, jak połączenie powyższe, natomiast po przekroczeniu granicy, oddzielny autokar przejeżdża przez miejscowości przystankowe w Niemczech, docierając ostatecznie do Bonn. 

Główne kierunki przewozów autokarowych Sołtysik Reisen:

 Autokary Anglia Autokary Niemcy Autokary Holandia Autokary Belgia
Autokary Anglia Polska Autokary Niemcy Polska