Autobusy do SOUTHAMPTON

Bilety Autokarowe do Southampton. Busy Polska Anglia

Kup Bilet Autokarowy do i z Southampton OnLine

 

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bilety na międzynarodowe przejazdy autokarowe nabyć można albo za pośrednictwem stron internetowych, albo bezpośrednio w przewoźnika realizującego dany przejazd, bądź w agencji pośredniczącej w takiej sprzedaży. Wśród rodzajów biletów autokarowych wymienić można jednokierunkowe, bądź dwukierunkowe, w ramach których wymienić można bilet typu open, czyli taki, który jest ważny przez sześć miesięcy od momentu rozpoczęcia podróży i wymaga jedynie potwierdzenia dostępności miejsc w autokarze, z którego planuje się skorzystać.

Ponadto każdy bilet wydawany jest imiennie, w związku z czym nie może być przekazany innej osobie. Wszelkich zmian w rezerwacji można dokonywać za dodatkową opłatą, a także można zrezygnować z przejazdu, z tym, że przewoźnik pobiera sobie wtedy określony procent ceny biletu jako koszty manipulacyjne. Jednym z kierunków jazdy polskich autokarów jest miasto leżące w południowej części Wielkiej Brytanii – Southampton. W związku z tym, iż kierunek ten cieszy się dużą popularnością wśród polskich podróżnych, dlatego też trasę tę w swojej ofercie ma wielu następujących przewoźników: Eurolines Polska, Pol-Fol, Orbis/Interbus, Polonia Transport, Agat, oraz BTZ-PTTK Katowice.

Przykładowe zaś trasy realizowane przez powyższe firmy m.in. przez angielskie miasto Southampton to: Suwałki – Youghal, Sanok, Leżajsk, Przemyśl, Ostrowiec Świętokrzyski, Bielsko Biała, Koźle, Białystok, Suwałki, Lublin, Elbląg – Plymouth, Tomaszów Lubelski – Dublin, Biała Podlaska, Zamość, Suwałki, Elbląg, Przemyśl – Plymouth, Tomaszów Lubelski – Southampton, Przemyśl, oraz Sokółka – Youghal. Przykładowa podróż na trasie Warszawa – Southampton trwa od 29 do 33 godzin i kosztuje od 380 w jedną stronę.