Autobusy do Lille

Bilety Autokarowe do Lille. Busy Polska Francja

Kup Bilet Autokarowy do i z Lille OnLine - 0% prowizji


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Lille to francuska miejscowość położona w północnej części kraju, nieopodal granicy francusko-belgijskiej. To położenie powoduje, iż międzynarodowe trasy autokarowe do Lille poprowadzone są z reguły przez miejscowości belgijskie, bądź holenderskie, co znacznie zwiększa zainteresowanie tymi trasami z uwagi na możliwość dotarcia do ważnych miast unijnych. Ponadto Francja jest częstym, wybierany kierunkiem podróży turystycznych Polaków.

Z kolei przewozy autokarowe są tak często wybieraną formą transportu, z uwagi na ich stosunkowo niski koszt, gwarancję komfortowej i wygodnej podróży, a także ogólną dostępność na terenie całej Polski. Wśród firm transportowych, którzy oferują międzynarodowe przejazdy autokarowe z Polski do Lille wyróżnić można: Orbis/Interbus, Pol-Fol, Ecolines, Nord Gdynia oraz PKS Warmia.

Wśród połączeń natomiast oferowanych przez powyższych przewoźników, głównie na zasadzie tzw. połączeń antenowych, wymienić można następujące: Białystok, Płock, Suwałki, Elbląg, Zamość, Przemyśl – Paryż przez Eindhoven, Antwerpię i Lille; Sanok, Leżajsk, Nisko, Przemyśl, Lublin, Ostrowiec Świętokrzyski, Bielsko – Biała, Częstochowa, Elbląg, Suwałki – Paryż, przez Eindhoven, Antwerpię, Brukselę i Lille; Giżycko – Paryż, przez Amsterdam, Hagę, Rotterdam, Antwerpię, Brukselę i Lille; Olsztyn – Breda, przez Berlin, Liege, Leuven, Brukselę, Gent i Lille, a także Suwałki – Paryż przez Utrecht, Amsterdam, Rotterdam, Bredę, Antwerpię, Brukselę i Lille. Przykładowo podróż autokarem z Warszawy do Lille we Francji trwa około 20 godzin i kosztuje w granicach 300 zł. Bilety na te przejazdy nabyć można w wielu biurach podróży na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, w miejscach, gdzie docierają autokary danego przewoźnika, z kolei korzystniejszym i szybszym sposobem nabycia biletu autokarowego jest także zakup za pośrednictwem Internetu.