pozyczka

Autokary Bośnia i Hercegowina

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska Bośnia i Hercegowina. Busy z i do Polski.

Poniżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych do Bośni i Hercegowiny.

Poznaj możliwości, jakie dają Ci bilety autokarowe do Bośni i Hercegowiny

Podobnie, jak w przypadku większości biletów autokarowych do Bośni i Hercegowiny oferowanych przez przewozy autokarowe Elabus, istnieje możliwość wyjazdu z Poznania i Warszawy wyłącznie wtedy, gdy liczba minimum ośmiu osób wyrazi aprobatę na ich kupno. W przeciwnym wypadku, pozostają nam autokary do Bośni i Hercegowiny, które rozpoczynają swoje trasy w Katowicach.

Busy do Bośni i Hercegowiny, które startują z Warszawy, po drodze mijają również Łódź i Częstochowę. Z Polski do tego kraju wsiadając w autobus oferujący tanie bilety autokarowe z Poznania z kolei, zahaczymy też o Wrocław i Opole. Katowickie autobusy do Bośni i Hercegowiny przejeżdżają w drugiej kolejności przez Kraków. Bez względu na to, skąd jedziemy, ceny za bilet autokarowy nie przekroczą 400 złotych, a w niektórych przypadkach mogą być nawet niższe.

By dotrzeć do Neum wykorzystując międzynarodowe przewozy autokarowe, musimy, już po opuszczeniu naszego kraju przez przejście graniczne w Chyżnym, przebrnąć przez szereg miejscowości w innych krajach niż Bośnia i Hercegowina. Dzieje się tak ze względu na to, że autokar do Neum podróżuje relacją Polska-Węgry-Chorwacja-Bośnia i Hercegowina-Czarnogóra. Miastami tymi są kolejno: Zagrzeb, Karlovac, Zadar, Biograd na Moru, Vodice, Sibenik, Primosten, Trogir, Split, Dugi Rat, Omis, Baska Voda, Makarska, Tucepi, Podgora, Gradac, Opuzen, nasz punkt docelowy – Neum, Dubrownik i miasta czarnogórskie.

Połączenia autokarowe międzynarodowe na parking autokarowy przy hotelu Jadran w Neum

Busy do Neum zatrzymują się właśnie w tym miejscu. Stąd już możemy ruszać na podbój jedynego w Bośni i Hercegowinie miasta z dostępem do Morza Adriatyckiego i do morza w ogóle.  Ulokowanie miasta jest bardzo specyficzne, gdyż oddziela ono północną część Chorwacji od południowej. Kilkanaście kilometrów dalmatyńskiego wybrzeża jest między innymi tym, czym Bośnia i Hercegowina może zachęcić turystów do przyjechania autobusem do Neum.

Niezaprzeczalnym plusem tego miejsca jest fakt, że turyści mogą cieszyć się nawet o 30% tańszymi niż na Chorwacji atrakcjami. Tutejsze hotele, prywatne pomieszczenia mieszkalne i motele mogą być świetną bazą noclegową i pretekstem do odwiedzin w pobliskich, droższych miastach chorwackich i czarnogórskich. O wiele lepiej jest nocować tu i korzystać z przesławnego Dubrownika za dnia.

Pocieszeniem po podróży autobusem z pewnością będą piaszczyste plaż Neum. Z kolei okolice poza wybrzeżem sławne są archeologom, a także osobom, które celebrują nietkniętą ludzką stopą dziką przyrodę. Szeroko rozpowszechniona staje się na tym terenie również agroturystyka, a zachęcają do niej dodatkowo łagodne zimy i ciepłe lata.