Autobus Bremen

Bilety Autokarowe do Bremen. Busy Polska Niemcy.

Kup Bilet Autokarowy do i z Bremen OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Od pewnego czasu na polskim rynku transportowym najpopularniejszą formą podróżowania stały się przejazdy autokarowe, w tym szczególnie przejazdy międzynarodowe. Moment wstąpienia Polski do Unii Europejskiej był kluczowy i stanowił pierwszy bodziec rozwoju tego rynku. Z jednej bowiem strony na rynek polski został otwarty dla firm zagranicznych, co mogło grodzić zwiększeniem konkurencji i wyparciem firm rodzimych, a z drugiej strony pasażerowie zaczęli częste wędrówki po wielu miastach europejskich, a co za tym idzie, oczekiwali od przewoźników wysokiej jakości świadczonych usług za jak najniższą cenę. Nie wszystkie firmy sprostały tym zawirowaniom.

Obecnie jednak pasażer już może być pewien, iż za niską cenę bilety może spodziewać się profesjonalnej obsługi podczas podróży i samej podróży przebiegającej w wygodnych i komfortowych warunkach. Dlatego też jest to jeden z najczęściej wybieranych sposobów na przemieszczenie się pomiędzy dwoma punktami w Europie. Jednym z takich punktów może być miasto Bremen, leżące w północnych Niemczech. Dojazd autokarowy do tego miasta możliwy jest dzięki następującym firmom przewozowym: Orbis/Interbus, Gromada/Touring, PKS Warmia, Ecolines, Becker Reisen, Lorek, Europe Travel-Olivia oraz Eurolines Polska.

Tak duża ilość przewoźników oferujących transport w tym samym kierunku powoduje, iż z wielu miejscowości w Polsce można wybierać spośród przewoźników, z którymi chcę się udać w podróż do Bremen. Przykładowe połączenia oferowane pasażerom odbywają się trasach: Gdynia – Bremen, Elbląg – Flensburg, Elbląg – Groningen, Gdańsk, Białystok, Przemyśl – Groningen, Gdańsk, Warszawa – Bremerhaven, Zamość, Przemyśl, Lesko, Tomaszów Lubelski, Kraśnik – Flensburg. Podróż przykładowo z Krakowa do Bremen trwa około 15 godzin i kosztuje od około 200 zł w jedną stronę.