pozyczka

Interbus

Interbus Sindbad - Bilety Autokarowe

Sprawdź cenę i kup bilety autokarowe Interbus Sindbad

Firma Interbus to jedna z polskich firm transportowych, świadcząca usługi przewozu osób po terenie całej Europy. Transport drogowy zarówno w Polsce, jak i w całej Europie jest bardzo mocno rozwinięty, głównie z uwagi na ogólną dostępność, co sprawia, że i konkurencja od strony podażowej na tym rynku jest duża. Firmy przewożące osoby konkurować muszą już nie tylko między sobą, ale także z innymi przewoźnikami świadczącymi usługi konkurencyjne, jak np. w transporcie lotniczym. Miliony pasażerów podróżuje po całej Europie, szukając dla siebie korzystnej i wygodnej formy transportu.

Anglia - Austria - Belgia - Bułgaria - Czechy - Dania - Francja - Grecja - Hiszpania - Holandia - Luksemburg - Niemcy - Norwegia - Słowacja - Szwajcaria - Szwecja - Węgry - Wielka Brytania

Aby sprostać oczekiwaniom klientów przewoźnicy wprowadzają coraz nowocześniejsze rozwiązania, mogące maksymalnie zaspokoić potrzeby pasażerów. To jednakże wiąże się często ze wzrostem kosztów działania, zaś ceny biletów nie tylko nie mogą wzrosnąć, ale także często należy je obniżać, bądź przynajmniej zaoferować różnego rodzaju obniżki. Innym rozwiązaniem dla firm w tej sytuacji jest łączenie się w grupy i porozumienia, co dostrzec można na dzisiejszym rynku autokarowym.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Sinbad

Jedną z takich połączonych firm jest Sindbad – Interbus. Wszystko rozpoczęło się od przewoźnika Orbis Transport, którego następnie działalność przewozową przejęła właśnie firma Interbus. Ta z kolei w 2010 roku została następnie przejęta przez kolejnego przewoźnika – firmę Sindbad. Obecnie obie firmy współpracują ze sobą w zakresie proponowanych połączeń autokarowych, dzięki czemu mogą bardziej optymalnie wprowadzać nowe rozwiązania, dostosowując jednocześnie swoją ofertę do potrzeb obecnych i potencjalnych klientów. Wraz z innymi podpisanymi dotychczas porozumieniami, platforma Sindbad oferuje połączenia międzynarodowe do ponad czterystu miast europejskich, realizując je z wykorzystaniem nowoczesnego taboru, spełniającego europejskie standardy jakości. Tak więc autokarami firmy Interbus dojechać można do: Polski, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Austrii, Bułgarii, Hiszpanii, Szwajcarii oraz Grecji.