Autobusy do PLYMOUTH

Bilety Autokarowe do Plymouth. Busy Polska Anglia

Kup Bilet Autokarowy do i z Plymouth OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Wielka Brytania jest jednym z częściej odwiedzanych obecnie państw prze polskich podróżnych. Wyprawy te realizowane są z mniejszym stopniu z pobudek turystycznych, a w większych z celów służbowych, bądź zarobkowych. To zainteresowanie spowodowało, iż od kilku lat przejazdy kierowane z Polski do tego państwa znacznie się zwiększyły. Wśród różnych form transportu, najczęściej Polacy nadal wybierają międzynarodowe przejazdy autokarowe. Transport ten jest ułatwiony dla pasażerów, ponieważ przystanki autokarowe zlokalizowane są na terenie całego kraju, oraz w wielu regionach całej Europy. Bilety na te przejazdy nabyć można również w wielu biurach podróży i agencjach pośredniczących w sprzedaży.
W Polsce funkcjonuje obecnie wiele firm zajmujących się zawodowymi przewozami osób. Zapewniają one transport do wielu miast w całej Anglii, m.in. do Londynu, Nottingham, Glasgow, Birmingham oraz Plymouth i wiele, wiele innych. Jedno z analizowanych miast – Plymouth leży w południowo zachodniej części Anglii nad kanałem La Manche. To usytuowanie sprawia, iż większość tras kierowanych do tego miasta, właśnie tam kończy swój bieg.
Autobusy Polska Anglia
Sprawdź nasze niskie ceny!
Firmy, z którymi za kwotę około 500 zł można dojechać m.in. z Warszawy do Plymouth są: Orbis/Interbus, Pol-Fol oraz Eurolines Polska. Przykładowa zaś trasa prowadzi z Białej Podlaskiej, Płocka, Suwałk, Elbląga, Zamościa, Przemyśla do Plymouth m.in. przez: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Warszawę, Poznań, Gniezno, Lublin, Rzeszów, Kraków, Katowice, Brighton, Portsmouth, Southampton, Bournemouth, Dorechester oraz Exeter, aż do Plymouth. Inna zaś realizowana jest na trasie Olsztyn – Plymouth, m.in. przez: Ostródę, Elbląg, Słupsk, Szczecin, Dover, Brighton, Winchester, Southampton oraz Exeter.