Agat

Tanie Bilety Autokarowe Agat: Szwajcaria, Włochy, Anglia, Belgia, Holandia, Dania i inne.

KUP TANI BILET AUTOBUSOWY AGAT ONLINE

Podaj trasę oraz daty aby poznać cenę za bilety autokarowe Agat.

Bilety autokarowe Agat sprzedawane są w systemie EUROTICKET. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego poszukaj biletu w systemie VOYAGER. Warto sprawdzić przewozy także innych przewoźników, porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych.

Agat to firma transportowa należąca do polskich przewoźników, obsługujących wyłącznie przewozy międzynarodowe. Firma działa od roku 1992 i jako przewoźnik postrzegana jest przez pasażerów za firmę przyjazną klientowi. Miano takie zyskała dzięki stałemu podnoszeniu standardu świadczonych usług, a także dostosowywaniu oferty przewozowej do potrzeb klientów. Chcąc zdobyć zadowolenie podróżujących, w firmie Agat bezwzględnie przestrzegane są wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa, a podróż mija w miłej i przyjaznej atmosferze, w nowoczesnych i komfortowych autokarach. Główna siedzibą firmy mieści się w Kraśniku na Lubelszczyźnie, zaś dodatkowe biura w pięciu leżących nieopodal miejscowościach. Bilety na przejazdy autokarami nabyć można w tychże właśnie biurach firmy, a także u agentów zlokalizowanych na terenie całej kraju, jak również poza jego granicami. Stali pasażerowie kursów obsługiwanych przez Agat skorzystać mogą ze specjalnej oferty – karty stałego klienta, upoważniającej do 15% zniżki. Ponadto firma przygotowuje często promocje dodatkowe, o których dowidzieć można się zawsze w biurze firmy.

REZERWUJ BILET ONLINE!

Osoby niezdecydowane, co do dalszej podróży zakupić mogą bilet tylko w jedną stronę, bądź bilet otwarty, na podstawie którego wrócić można w ciągu 6 następnych miesięcy. Kursy autobusami firmy Agat wyruszają z wielu polskich miejscowości, a w szczególności z Polski południowo-wschodniej, w której firma posiada swoje biura, czyli z: Kraśnika, Przemyśla, Tomaszowa Lubelskiego, Janowa Lubelskiego, Lubartowa, czy Hrubieszowa. Przystanki kończące kurs mieszczą się w następujących państwach europejskich: Włoszech, Francji, Szwajcarii, Szwecji, Niemczech, Danii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Grecji i na Ukrainie. Wśród miast docelowych wyróżnić z kolei można: Palermo, Marsylia, Ateny, Kopenhaga, Luxemburg, Genewa, Milano, czy Southampton.

Najpopularnijesze Przewozy Autokarowe Agat

 

Autobus Mediolan Autobus Palermo Autobus Sycylia Autobus Rzym
Autobus Ateny Autobus Kopenhaga Autobus Geneva Autobus Zurich
Autobus Londyn Autobus Southampton Autobus Hamburg Autobus Berlin
Autobusy Anglia Autobusy Włochy Autobusy Szwajcaria Autobusy Grecja
  Autobusy Niemcy Autobusy do Danii