Lorek

Przewozy Autokarowe Liniami EST Lorek

Kup Bilet Autokarowy EST Lorek OnLine

Lorek Bremen to firma funkcjonująca na Polskim rynku od 1993 roku, świadcząca usługi w zakresie międzynarodowych przewozów autokarowych. Oferuje ona w tym zakresie regularne linie z Polski do Hamburga, Bremen i Bremerhaven. Swoim klientom firma oferuje przede wszystkim profesjonalną i miłą obsługę, a także bezpieczne i komfortowe autokary marek Bova, Setra i Neoplan, a także darmowe napoje podczas podróży. Wysoka jakość świadczonych usług znajduje swoje odzwierciedlenie w stale rosnącej ilości obsługiwanych i zadowolonych klientów. Aby jeszcze udoskonalić swoją ofertę, firma Lorek Bremen stosuje wiele różnorakich promocji.

Lorek Bilety Autokarowe - Tanie Bilety Autobusowe do Niemiec

Bilety na przejazdy autokarami firmy nabyć można internetowo, bądź za pośrednictwem jednego z wielu agentów współpracujących z firmą. Wystawiany bilet jest imienny i ważny przez 6 miesięcy od daty wyjazdu. W zakresie rezygnacji z przejazdu, firma jest restrykcyjna, w porównaniu do innych przewoźników, i jeśli klient rezygnuje do 7 dni przed wyjazdem, firma potrąca 20% ceny biletu, jeśli robi to między 7 a 2 dniem – potrącenie wynosi 60%, natomiast klient rezygnujący dwa dni przed odjazdem autokaru nie może liczyć na jakikolwiek zwrot gotówki z tego tytułu. W ofercie firmy Lorek Bremen znajdują się połączenia z Częstochowy do Bremerhaven, z Gdańska do Bremerhaven, z Gdyni do Bremerhaven oraz nowe połączenie z Warszawy do Bremerhaven.

Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Berlina

Wszystkie powyższe połączenia na terenie Niemiec zatrzymują się w trzech tych samym we wszystkich przypadkach miejscowościach, w: Hamburgu, Bremen i Bremerhaven. Ponadto jedna z linii wyruszająca z Warszawy, jedzie przez: Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Łódź, Sieradz, Kalisz, Konin, Poznań, Gorzów Wielkopolski oraz Świecko, a druga trasa przez: Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Wałcz, Stargard Szczeciński oraz Kołbaskowo. Również połączenia ze stacjami początkowymi w Gdańsku i w Gdyni przejeżdżają przez różne miejscowości, umożliwiając w ten sposób podróż dla większej ilości pasażerów.