Autokary do Szwecji

Bilety Autokarowe do Szwecji

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Szwecja lub Szwecja - Polska. Busy do Szwecji.

  

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Szwecji: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Z miejscowościami szwedzkimi, do których dojeżdżają autokary z Polski są: Goteborg, Halmstad, Helsingborg, Jonkoping, Knam, Linkoping, Ljungby, Malmo, Norrkoping, Stockholm, Uddevalla oraz Ystad.

Autokary z Polski do Szwecji i z Szwecji do Polski

Przejazdy autokarowe są jednym w najczęściej wykorzystywanych przez polskich pasażerów środkiem transportu. Wynika to z wielu powodów. Przede wszystkim jest to stosunkowo tani środek transportu. Ponadto, jak na taką cenę, to bardzo wygodny, bezpieczny środek transportu. Dla porównania na polskim rynku transportowych istnieje także możliwość podróżowania np. pociągiem, z tym, iż linie kolejowe są ściśle wytyczone i nie to wszystkich miejsc one docierają; choć to również bardzo wygodna forma podróżowania. Z kolei np. transport lotniczy jest znacznie szybszy, aniżeli transport autokarowy, jednocześnie jednak znacznie droższy. Nawet jeśli obecnie ceny przelotów samolotowych zostały znacznie obniżone przez nową ofertę tanich linii lotniczych, to transport ten ma zasadniczą dodatkową wadę, jaką jest mała dostępność lotnisk na terenie różnych krajów, co wymusza zorganizowanie przez podróżujących dodatkowego transportu przesiadkowego, co zwiększa i koszty i czas dotarcia do celu.

Wszystkie te wady są wyeliminowane w przypadku skorzystania z przejazdów autokarowych. Bowiem i cena nie jest wysoka i podróż jest wygodna , jak i przystanki autobusowe dostępne są praktycznie dla wszystkich regionów państw, pomiędzy którymi dana linia jest utworzona. Ponadto duża konkurencja na rynku międzynarodowych przewozów autokarowych wymusiła zarówno dostosowywanie oferowanych tras do potrzeb i wymagań klientów, jak również oferowanie usług o najwyższej jakości. Tak więc pasażerowie mogą odczuć pełen profesjonalizm w obsłudze personalnej, jak również skorzystać z nowoczesnych autokarów, których wyposażenie i stan techniczny jest zgodny ze standardami europejskimi, zapewniający bezpieczną i komfortową podróż. Jednym z kierunków jazdy autokarów na trasach międzynarodowych jest Szwecja. Państwo to, przez położenie na półwyspie skandynawskich, ma utrudniony dojazd i autokary musza korzystać z przeprawy promowej. Oferta przewozów autokarowych do Szwecji jest jednak bogata, choć znajduje się w ofercie tylko kilku polskich przewoźników: Almabus, Baltic Express Bus oraz PKS Warmia. Z połączeń z Polski do Szwecji mogą skorzystać m.in. mieszkańcy: Rzeszowa, Tarnowa, Krakowa, Katowic, Opola, Wrocławia, Zielonej Góry, Warszawy, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Zamościa, Lublina, Łodzi, Szczecina, Olsztyna Gdańska, Gdyni, Koszalina czy Świnoujścia.

Najtańsze Bilety Autokarowe On line Tylko U nas - REZERWACJA

Dodatkowo należy zaznaczyć, iż trasy realizowane przez firmę PKS Warmia przejeżdżają przez : Niemcy, Belgię, Francję, Danię, aż do Szwecji. Autokary te zamiast przeprawy promowej, korzystają z przejazdu mostem z Kopenhagi w Danii do Malmo w Szwecji. Z kolei przewoźnik Almabus, przy współpracy z firmą Baltic Express Bus zabiera pasażerów ze wszystkich regionów Polski, dowozi ich do miejsca przesiadkowego, a następnie ze Świnoujścia przeprawia się promem do Ystad w Szwecji i stamtąd kontynuuje swoją trasę do miejsca docelowego. Połączenia na tych trasach realizowane są z Polski w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Ponadto trasy realizowane w kierunku Szwecji nie są trasami, których miejscem docelowym są miejscowości szwedzkie; większość z nich kieruje się następnie do Norwegii.

Bilety na przejazd są tańsze u przewoźnika realizującego trasę z wykorzystaniem promu i przykładowo przejazd ze Szczecina do Malmo kosztuje w tym przypadku około 300 zł, z wyjątkiem tras niedzielnych – te kosztuję o 80 zł mniej, z kolei przejazd na tej samej trasie, ale realizowana przez most kosztuje prawie 350 zł. Bilety nabyć można w Internecie, bądź w biurach podróży na terenie całego kraju. Przewozy autokarowe Polska Szwecja realizowane są do takich miast jak: Goteborg, Haby, Halmstad, Helsingborg, Jonkoping, Knam, Linkoping, Ljungby, Malmo, Norrkoping, Stockholm, Uddevalla, Varberg, Ystad.