Sandra

Przewozy Autokarowe Liniami Sandra

Kup Bilet Autokarowy OnLine

Firma Sandra to biuro podróży założone w Polsce w 1990 roku z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim. Pomimo formy prowadzonej działalności, firma Sandra oferuje przede wszystkim licencjonowanie międzynarodowe przewozy autokarowe osób. Jedynym kierunkiem tychże tras są Niemcy, a miejscowością docelową jest Stuttgart. Dodatkowym elementem oferty firmy jest organizacja wypoczynku, w tym imprez turystycznych, wycieczek, obozów lub kolonii, sprzedaż ubezpieczeń i biletów autokarowych zarówno na własne przejazdy, jak i na przejazdy innych przewoźników, jak również wynajem autokarów.

Bilety Autokarowe do Niemiec - Najlepsze ceny!

W celu zapewniania wysokiej jakości świadczonych usług, a tym samym zaspokojenie potrzeb i wymagań klientów, firma zatrudnia wykwalifikowanych, rzetelnych i doświadczonych pracowników, a także dysonuje autokarami marek Mercedes i MAN wyposażonymi w klimatyzację i ogrzewanie, wygodne, odchylane fotele lotnicze, barek, toaletę, sprzęt audio, a także telefon komórkowy. Bilety na przewozy tymi autokarami nabyć można w siedzibie firmy, u agentów, bądź za pośrednictwem Internetu. Bilety na przejazdy wystawiane są imiennie i ważne są przez rok od momentu nabycia. Chcąc zwrócić zakupiony bilet, pasażer powinien wiedzieć, iż jeśli chce otrzymać jakikolwiek zwrot pieniędzy z tego tytułu, dokonać tego musi najpóźniej na 24 godziny przed planowanym wyjazdem autokaru. Wysokość potrącenia firmy wynosi od 10 do 50 % w zależności od momentu zwrotu. W ramach jednego biletu pasażer może przewozić bagaż podrzędny o wadze do 5 kg, który powinien zostać umieszczony pod fotelem, a także jedną sztukę bagażu o wadze nieprzekraczającej 30 kg.

Firma Sandra, podobnie jak wielu innych przewoźników, oferuje tzw. połączenia antenowe. Oznacza to, iż autokary realizujące to połączenie wyjeżdżają z kilka miejscowości w kraju, w tym przypadku z Zawady, bądź miejscowości Orzesze, następnie jadą własnymi trasami w kierunku Strzelców Opolskich, gdzie łączą się i jeden z nich kontynuuje realizację trasy do Stuttgartu.