rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Autokary do Albanii

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Albania lub Albania - Polska. Busy do Albanii.

Poniżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych do Albanii.

Masz w planach Albanię? Wybierz bilety autokarowe do Durres i innych miast

Przewozy autokarowe do Albanii mają w sobie wiele uroku ze względu na szereg miejscowości mijanych po drodze. Dzieje się tak, gdyż busy do albańskich miast, nim tam dotrą, muszą przejechać przez Polskę, Węgry, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę oraz Czarnogórę. Wyjazd autobusem do Durres z Częstochowy wyniesie nas niecałe 400 złotych. Musimy wsiąść do autobusu, który dwa pierwsze przystanki ma w Warszawie i Łodzi.

Dzięki usługom, jakie oferują nam międzynarodowe przewozy autokarowe Elabus, możemy wysiąść w dwóch miastach Albanii, gdy przebędziemy już powyższą trasę, Durres i Vlora. Kupując taki bilet autokarowy, zawsze możemy wysiąść również w kolejnych miastach chorwackich czy też w innych rajach. Mam tu na myśli Zagrzeb, Karlovac, Zadar, Biograd na Moru, Vodice, Sibenik, bądź Slpit, Drugi Rat, Baska Voda, Makarska, Tucepi lub też Podgora, Gradac, Opuzen, Herceg Novi, Bar czy Ulcinj.

Istnieje też druga możliwości podróży wykorzystując autobus do Albanii tego samego przewoźnika oferującego połączenia autokarowe międzynarodowe. Z Polski do tego kraju wyjeżdżają również pojazdy z Katowic i Krakowa. Zatrzymują się w mniejszej ilości miast zagranicznych (Belgrad, Podgorica, Sutomore, Bar, Ulcinj, Durres i Vlora) ze względu na odmienny rodzaj trasy: Polska-Serbia-Czarnogóra-Albania. W tym przypadku, turyści wsiadający w autokary do Albanii z Krakowa zapłacić będzie musiał za bilety autokarowe do około 300 złotych lub kilka złotych więcej.

Tanie bilety autokarowe z Poznania się opłacają

Choć autobusy do Albanii z Poznania pokonują tę samą zagraniczną trasę, co te z Katowic i Krakowa, to jednak w Polsce ich droga delikatnie się różni. W tym wypadku Elabus zabiera pasażerów z Poznania, Wrocławia i Opola. Przewoźnik stawia jeden warunek – wyjazdy z tych miast możliwe są, jeśli znajdzie się minimum 8 chętnych osób w tamtym rejonie. Podróżujący z Opola do Durres nie powinni zapłacić więcej za bilet niż 400 złotych.

Który autokar do Albanii doprowadzi nas do tak cudnych zakątków, jak nie te wyże opisane? Durres i Vlora (pol. Wlora) to jedne z najpiękniejszych albańskich miast. Durres leży na zachodzie Albanii, nad ciepłym Morzem Adriatyckim. Jest głównym portem krajowym i jednym z najstarszych miast na terenie Albanii, drugie ze względu na wielkość. Założone przez antycznych Greków w czasie kolonizacji nosiło odmienną nazwę, Epidmnos. Pod rządami Rzymian z kolei nazywało się Dyrrachium.

Busy do Vlory z kolei pozwolą nam odkryć tajemnice ukryte na wznoszącym się powyżej miasta wzgórzu, Kuzuk-Baba, gdzie siedzibę mają bektaszytowie, muzułmańska sekta. Tu spotykają się dwa morza, Adriatyckie i Jońskie, to dzięki temu wypoczywać możemy na plażach piaszczystych i kamienistych.