Autobusy Rzym

Bilety Autokarowe do Rzymu. Busy Polska Włochy

Kup Bilet Autokarowy do i z Rzymu OnLine - 0% prowizji


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bilety na międzynarodowe przejazdy autokarowe są jednym z najczęściej kupowanych towarów w ramach organizowanych przez polskich turystów podróży. Przejazdy autokarowe są bardzo korzystną formą dojazdu do wszystkich państw europejskich z uwagi na niski koszt, jak również na gwarancję bezpiecznej i komfortowej podróży. W odróżnieniu do transportu lotniczego, czy kolejowego, trasy i przystanki autokarowe dostępne są dla mieszkańców większości regionów w kraju, w zależności od natężenia zapotrzebowania na daną trasę autokarową.

Tanie bilety autokarowe do Włoch

Polscy przewoźnicy często wykorzystują tzw. połączenia antenowe, dzięki którym dowożą pasażerów z różnych części kraju do miejsca przesiadkowego, skąd jeden, bądź kilka autokarów kontynuują swoje trasy w danym kierunku docelowym. Jednym z miast, do których można dotrzeć zarówno z dużych miast, jak i małych miasteczek Polski jest Rzym we Włoszech. Miejscowość ta leży w dużej odległości od Polski, jednak mimo to, na linie te klienci zgłaszają bardzo duże zapotrzebowanie powodując, iż z niektórych miastach Polski można dokonać wyboru przewoźnika, z którego usług skorzysta się.

Bilety autokarowe Rimini Bilety autokarowe Neapol Bilety autokarowe Mediolan
Bilety autokarowe Bolzano Bilety autokarowe Florencja Bilety autokarowe Ancona

 

Do firm transportowych oferujących przejazdy do Rzymu są: Agat, Almabus, Biuro Podróży Bermuda, PTZ-PTTK Katowice, Contribus, Eurores, Eurolines Polska, Miś, Rudnik Tumay, oraz Superpol. Zaś miejscowościami polskimi, z których wyruszyć można w podróż do Rzymu są m.in.: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Biała Podlaska, Toruń, Poznań, Warszawa, Kielce, Wrocław, Katowice, Opole, Kraków, Rzeszów, Przemyśl, czy Zamość. Przykładowo z Gdańska, bądź z Warszawy linie do Rzymu oferuje pięciu przewoźników, a z Rzeszowa aż siedmiu, wśród których wymienić można trasę prowadzącą z Przemyśla przez Rzeszów, Tarnów, Bochnię, Kraków, Nowy Targ, oraz włoskie: Bolonię, Florencję i Rzym, aż do Neapolu.