pozyczka

AgaTur

Przewozy Autokarowe Liniami Agatur - zawieszone

Kup Bilet Autokarowy OnLine
Bilety autokarowe na naszej stronie sprzedawane są w systemie EUROTICKET lub VOYAGER. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego w jednym systemie poszukaj biletu w drugim. Warto sprawdzić przewozy rożnych przewoźników na danej trasie, porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych.

Agat-tur to biuro podróży oferujące swoim klientom przede wszystkim organizację wypoczynku. Wśród tej oferty znajdują się wycieczki zarówno krajowe, jak i zagraniczne, kolonie, obozy, a także pielgrzymki. Firma świadczy dodatkowo usługi wynajmuj autokarów i organizacji wycieczek autokarowych. W związku z nabyciem nowoczesnych autokarów, firma rozpoczęła organizację międzynarodowych linii autokarowych, przewożących osoby na trasach do Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii i Francji.

Do dyspozycji pasażerów firma przekazała nowoczesne autokary marki Mercedes i Bova wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, barek, toaletę oraz sprzęt audiowizualny. Także do dyspozycji pasażerów firma Aga-tur zatrudniła wykwalifikowany i doświadczony personel. Wszystko to ma służyć jednemu celowi, jakim jest oferowanie w pełni profesjonalnych usług o najwyższej jakości, zadowalających i spełniających oczekiwania klientów – pasażerów. Siedziba firmy znajduje się w Legnicy, jednakże w celu obsłużenia wielu miejscowości w kraju, trasy przygotowanych tras rozpoczynają się w Rzeszowie, Sanoku i w Kłodzku. W ten sposób osoby mieszkające na trasie połączenia, również mogą z niego skorzystać, wsiadając, bądź wysiadając z autobusu na przystankach pośrednich.
Trasy realizowane przez autokary firmy Aga-tur zmierzają do Liverpoolu, Bradford, Antwerpii oraz Paryża.
Trasy rozpoczynające się w Rzeszowie przejeżdżają m.in. przez: Stalową Wolę, Sandomierz, Starachowice, Kielce, Łódź, Konin oraz Poznań. Połączenia z Sanoka, zatrzymują się m.in. na przystankach w: Krośnie, Tarnowie, Krakowie, Katowicach, Zabrzu, Gliwicach, Wrocławiu oraz Legnicy. Natomiast pasażerowie chcący skorzystać z połączenia Kłodzko – Liverpool, Kłodzko – Bradford, Kłodzko – Antwerpia, bądź Kłodzko – Paryż, dołączyć mogą do podróżujących m.in. w: Ząbkowicach Śląskich, Dzierżoniowie, Świdnicy, Wałbrzychu, Świebodzicach, Strzegomiu, Jaworze, Legnicy, Lubinie, Polskowicach, Nowej Soli, Zielonej Górze, oraz w zależności od kierunku jazdy, analogicznie w: Londynie, Oxfordzie, Birmingham, Manchesterze, bądź w: Amsterdamie, Rotterdamie, Bredzie, bądź w: Liege lub Brukseli.