pozyczka

Ateny

Bilety i Autokary z Polski do Aten - Grecja

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Ateny lub Ateny - Polska. Busy do Aten.

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Ateny to stolica Grecji, a zarazem jedno z piękniejszych zakątków świata. W związku z tym miejsce to jest celem wycieczek wielu podróżujących z całego świata. Również polscy turyści bardzo chętnie odwiedzają to miejsce i to nie tylko z podbródek turystycznych.

Tanie bilety autokarowe do Grecji. Najlepsze ceny. Sprawdź promocje.

Do Aten z Polski dolecieć można samolotem, albo dojechać pociągiem, jednakże obydwie te forma transportu nie są zbyt komfortowe dla pasażerów, gdyż pierwsza z nich pomimo, że jest szybka, to jest kosztowna i mało dostępna dla turystów z Polski w związku z małą dostępnością do portów lotniczych, a druga wymaga co najmniej dwóch przesiadek pośrednich. Najkorzystniej zaś dojechać nie tylko do Aten, ale także do wszystkich innych miast europejskich, własnym środkiem transport, bądź autokarem.

Międzynarodowe przewozy autokarowe cieszą się jak dotychczas największą popularnością i są najczęściej wykorzystywanym środkiem transportu przez polskich pasażerów. Niestety, ze względu na odległość trasa ta jest długa, jednak dzięki nowoczesnym autokarom, wyposażonym według europejskich standardów, podróż przebiega przyjemnie i komfortowo. Z Polski są różne drogi prowadzące do Grecji.

Autokary najczęściej wykorzystują najbardziej popularną, przez Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię. Przewoźnikami, którzy oferują trasy do greckich miejscowości, w tym do Aten są: Orbis/Interbus, Agat oraz Eurolines Polska. Pomimo niewielu firm, które posiadają w swojej ofercie przejazdy z Polski do Aten, to wszystkie regiony Polski liczyć mogą na obsługę transportową w tym kierunku. Połączenia autokarowe zapewniają bowiem dostęp do tego połączenia międzynarodowego mieszkańcom m.in.: Suwałk, Ełku, Białegostoku, Łomży, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia, Warszawy, Łodzi, Częstochowy, Stalowej Woli, Zamościa, Rzeszowa, Przemyśla, Tarnowa, Krakowa, Kielc, Katowic, Cieszyna, a także wielu wielu innych większych i mniejszych miejscowości. Przykładowe połączenia odbywają się na trasach: Suwałki – Ateny; czy Głogów – Ateny.