pozyczka

Autobus Berlin

Tanie Bilety Autokarowe do Berlina

 Kup Bilet Autokarowy do i z Berlina OnLine

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bilety na międzynarodowe przejazdy autokarowe wszystkich polskich linii nabyć można na dwa sposoby: albo za pośrednictwem strony internetowej, albo bezpośrednio u agentów lub w biurach podróży współpracujących z przewoźnikiem realizującym dany przejazd. Przewozy autokarowe do państw europejskich są jedną z popularniejszych form podróżowania na polskim rynku transportowym.

Rezerwuj tanie bilety autobusowe do Niemiec. Sprawdź aktualne promocje i zniżki.

Kierunków wyjazdów jest bardzo wiele. Oprócz miast docelowych autokary przejeżdżają i zatrzymują się w wielu miejscowościach zarówno w Polsce, jak i w drodze do celu podróży. Jednym z kierunków wyjazdów polskich autokarów są Niemcy, a w jego ramach miasto i stolica państwa – Berlin. Miasto to znajduje się we wschodniej części Niemiec, w związku z czym dojazd do niego z Polski jest bardzo łatwy i nie trwa długo.

Zazwyczaj jednak trasy autokarowe są tak ułożone, iż Berlin stanowi jedynie miejsce przystankowe, a następnie autokar udaje się do innych albo krajowych, albo położonych w innym państwie przystanków docelowych. Przewoźnikami, którzy maja w prezentowanej ofercie przejazdy do Niemiec są: Eurolines Polska Niemcy, Ecolines, Becker Reisen Niemcy, Agat, BTZ-PTTK Katowice, Globex - Bus, Europe Travel Olivia, PKS Warmia, oraz Interbus Niemcy.

Miejscowościami polskimi, w których zatrzymują się autokary na trasie z Polski do Berlina są m.in.: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Suwałki, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Opole, Wrocław, Katowice, Kraków, Tarnów, Kielce, Rzeszów, Lublin, czy Przemyśl. Przykładowe trasy, którymi dojechać można do Berlina w Niemczech są: Białystok – Frederikshavn, Suwałki – Bonn, Przemyśl – Groningen, Tomaszów Lubelski – Kopenhaga, Zamość – Groningen, Grudziądz – Frederikshavn, Olsztyn – Breda, Gdynia – Bremen, czy Nowy Dwór Gdański – Hamburg.