pozyczka

Autobus Essen

Bilety Autokarowe do Essen. Busy Polska Niemcy.

 Kup Bilet Autokarowy do i z Essen OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Międzynarodowe przejazdy autokarowe cieszą się niezwykle dużą i ciągle niesłabnącą popularnością wśród polskich podróżnych. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż transport autokarowy, być może jest powolniejszy, aniżeli transport samolotowy, ale jest od niego i od przykładowo transportu kolejowego o wiele tańszy, a przede wszystkim znacznie bardziej dostępny dla mieszkańców wszystkich regionów Polski.

Pasażerowie więc chcąc uniknąć zbędnych przesiadek, które zwiększają i tak wysokie koszty podróży, a także czas podróży, szukając innych, alternatywnych form transportu, który wyeliminuje te ograniczenia. To właśnie przewozy autokarowe najlepiej spełniają te oczekiwania, co potwierdza się w utrzymującym się na wysokim poziomie popycie na te usługi. Autobusem dojechać można z każdego zakątka Polski do wielu zakątków Europy. Niektóre państwa cieszą się znacznie większym zainteresowaniem, aniżeli inne i do nich autokary jeżdżą znacznie częściej, obsługując znacznie więcej przystanków, niż w pozostałych. Do państwa takie zaliczyć można niewątpliwie Niemcy, gdzie trasy prowadzą nawet do niewielkich miasteczek.

Jednym z takich miejsc, do których można bezpośrednio dojechać z Polski jest Essen, miasto położone zachodniej części państwa. Transport autokarowy jest możliwy w tym przypadku dzięki następującym przewoźnikom: PKS Warmia, Zawadzkie, Eurolines Polska, Ecolines, Touring/Gromada, Polar, Olivia, a także Globus i Polonia Transport. Przykładowa trasa prowadzi z Suwałk przez Augustów, Białystok, Warszawę, Berlin, Magdeburg, Braunschweig, Hannover, Bielefeld, Dortmund i Essen do Bonn; inna zaś rozpoczyna się w Zamościu, Przemyślu, lub w Kielcach, na następnie po zatrzymaniu się na wielu przystankach pośrednich w Polsce oraz w niemieckich: Hannoverze, Bielefeld, Hamm i Dortmund, dociera do Essen, a kończy bieg w Aachen.